Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini kabahatli bir şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma birlikte gelir. proteinler - Bir küme bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü küme anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere bir kez eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli kişi düşüncesince "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan okunuşu boş - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler için neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir kez anabolizmin ilmî sadece kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - hayat dolu organizmada, göze ve dokuların strüktürel parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih benzer sıra kimyevi süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile henüz görgüsüz olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz süssüz bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız yeni dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme bilgisiz maddedir. Örneğin, aynı semiz doku düşüncesince - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, Bu linki tıklayın edilgen benzer hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar Steroid Kürü sorununa ineceğiz.

Yani, sadece kas doku meydana getirmek ayrılmış anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon etkili preparatlardır. Ancak müteaddit vücut geliştiricisi maksadıyla bu kavramlar sadece eş konsept için meri - steroidler. Sporcular tarafından kullanıldığında, kas ağırlığı okunuşu gücünde çok ekonomik artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem amacıyla yapılmışlardır, bu nedenle ancak ekipman müspet nitelikler vardır. Bu preparatların aynı kısmı erkin satım düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler ekseriyetle tamamen legal preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka bazı preparatlar. başkaca spor yemeği okunuşu burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler özgü hususi olarak üretilen maddeler umumiyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha gereğinden yoksulluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda henüz yetişkin sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve döl eşi sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tam eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi ancak spor mağazasına girmiş ve Ben bunu sevdim bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna gösterge ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *